Angelica Wiik litografier 2 stkn
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), (2) litografier. "Månjazz" respektive "Mina drömmars stad" signerade Angelica Wiik, 20/290 respektive EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 43 x 30 cm, oramade
466157
2017-06-01