Angelica Wiik litografier 2 stkn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), (2) litografier. "Månjazz" respektive "Mina drömmars stad" signerade Angelica Wiik, 20/290 respektive EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 43 x 30 cm, oramade

466157

2017-06-01