Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i svärtat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd ca 173 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, färgbortfall

466178

Päivämäärä:

2017-06-05