Tamburmajor
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i svärtat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd ca 173 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, färgbortfall
466178
Päivämäärä:
2017-06-05