Vitrinskåp
2017-06-05
466179
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, mörklaserad björk, 1930-tal, dekorativt spröjsade glas, höjd ca 115 samt 141 x 32 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.