Kopparform

Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UGNSPLÅT i koppar, 1800-talets första hälft, höjd ca 9, 60x44 cm

Gammal lagning, slitage

466196

2017-06-05