Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
COCKTAILSET, nysilver, 1900-talets första hälft, art deco, bestående av: karaff, 6 cocktailglas, brickans mått ca 32x18 cm
Smärre slitage
466228
2017-06-05