Cocktailset nysilver art deco

Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco
Cocktailset nysilver art deco

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

COCKTAILSET, nysilver, 1900-talets första hälft, art deco, bestående av: karaff, 6 cocktailglas, brickans mått ca 32x18 cm

Smärre slitage

466228

2017-06-05