Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, 1800-talets mitt, empire, 4 ljusarmar, 3 lampor, brons, bronsbleck samt målad plåt, höjd ca 64, vidd 67 cm

Mindre bucklor och mindre nagg, smärre slitage.

466230

2017-06-05