Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, 1800-talets mitt, empire, 4 ljusarmar, 3 lampor, brons, bronsbleck samt målad plåt, höjd ca 64, vidd 67 cm
Mindre bucklor och mindre nagg, smärre slitage.
466230
2017-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här