Anatolien Silver ottomanska riket samt turkiet
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SILVER, 21 dlr, ottomanska riket samt turkiet, 1800/1900-tal, bestående av: 5 gafflar, 2 skedar, fiskkniv, t brevkniv, sockertång, 5 marmeladskedar, dessertgaffel, 5 mynt, majoriteten med tughramärkning, vikt ca 535 g
Bruksslitage
466235
2017-06-01