Bordstele fon England
Vollendet
2017-06-01
466253
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORDSTELEFON, 1900-talets första hälft, England, mässing, separat ringanordning medföljer, höjd ca 30 cm
Funktion ej testad, nruksslitage