Vitrinskåp Kina

Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina
Vitrinskåp Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, delvis träskuret och förgyllten låda med antecking om att skåpet givits i bröllopsgåva 1913, ca 26x48, höjd ca 94 cm

Smärre skador, slitage

466258

2017-06-01