Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, delvis träskuret och förgyllten låda med antecking om att skåpet givits i bröllopsgåva 1913, ca 26x48, höjd ca 94 cm
Smärre skador, slitage
466258
2017-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här