Soffa / säng Louis seize-stil

Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil
Soffa / säng Louis seize-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA / SÄNG, 1800-talets andra hälft, Louis seize-stil, bronserad, längd 210, djup 90, total höjd 110, sitthöjd 45(med dyna 53 cm)

Senare klädsel, bruksslitage

466274

2017-06-01