Benjamin West, hans efterföljare, olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENJAMIN WEST (1738-1820) hans efterföljare: Jupiter och Antiope, olja på duk, 33x40 cm

Uppfodrad, krackeleringar, retuscher

466275

2017-06-01