Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENJAMIN WEST (1738-1820) hans efterföljare: Jupiter och Antiope, olja på duk, 33x40 cm
Uppfodrad, krackeleringar, retuscher
466275
2017-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här