Brosch 1700/1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BROSCH/HÄNGE, troligen silver, infattad miniatyrmålning föreställande dam i profil, krans av fasettslipat glas, 1700-talets slut/1800-talets början, 32x32 mm, vikt ca 14 g
Omarbetad, tennlödningar
466279
2017-06-02