Brosch 1700/1800-tal

Brosch 1700/1800-tal
Brosch 1700/1800-tal
Brosch 1700/1800-tal
Brosch 1700/1800-tal
Brosch 1700/1800-tal
Brosch 1700/1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCH/HÄNGE, troligen silver, infattad miniatyrmålning föreställande dam i profil, krans av fasettslipat glas, 1700-talets slut/1800-talets början, 32x32 mm, vikt ca 14 g

Omarbetad, tennlödningar

466279

2017-06-02