Arne Jacobsen Myran

Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 4 st. och bord, Fritz Hansen, märkt 0765, Danmark, 1950-tal, stålben, sitsar och bordsskiva i teak, bordet och stolarna märkta FH DANMARK, sitthöjd 43 , bordets höjd 69, diameter 120 cm, nya tassar medföljer

Smärre ytskador, fläckar, slitage, ben med rost

466297

2017-06-01