Fotografi Per Åke Persson

Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Manhattan Beach", New York 2010, signerad samt à tergo numrerad 5/10, fotografi, C-print, ca 50x50 cm

466306

2017-06-01