Carl Hammoud

Carl Hammoud
Carl Hammoud

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL HAMMOUD (född 1976), "Camera",
signerad Carl Hammoud, 2011, 40/60, litografi, bildmått 30x35 cm

466324

2017-06-02