Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, troligen Carl Fagerlund för Orrefors, dubbla kupor varav den yttre i grön glas, diameter ca 33 cm, höjd ca 32 cm

Mindcre enstaka nagg

466331

2017-06-01