Allan Jäderås skulptur

Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLAN JÄDERÅS (1919-1999): Skulptur, figurkomposition, terracotta, signerad och daterad Allan Jäderås -58, höjd 26 cm

466341

2017-06-03