Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDER SASCHA BOLIN (1889-1967): Motiv mot Uppsala Slott, signerad Sascha Bolin och daterad 1957, olja på duk, ca 61 x 46 cm
Zustandsbeschreibung
466347
2017-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner