Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRZEJ OLAS (Polen född 1964): "Cellist", signerad, samt daterad à tergo 2011, olja på duk, ca130x100 cm
Historik: Inköpt Galleri Hantverket 2011
466348
2017-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här