Adrian van Arkel oljemålning

Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Kubistisk komposition, signerad arkel, olja på duk, ca 21x19,5 cm

Kuntoraportti

Uppfodrad

466353

Päivämäärä:

2017-06-02