Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA, 17/1800-tal, fajans, Holland, dekor i blått, omarbetad till bordslampa, total höjd inkl skärm ca 52 cm
Smärre bränningsdefekter och glasyrnagg
466355
2017-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här