Snurrfåtöljer 1960/70-tal
Closed
2017-06-02
466366
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, på kromad fot, klädd i manchestertyg samt galon, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage