Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924): Vy mot Stockholms slott och Gamla stan, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, ca 9,5x25 cm
466370
2017-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här