Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll, Stora Nassa", etat I okt -48, signerad Roland S, 258/350, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm
Gulnader, något vågigt
466390
2017-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här