Roland Svensson - Höstkväll Stora Nassa 1948

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll, Stora Nassa", etat I okt -48, signerad Roland S, 258/350, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm

Gulnader, något vågigt

466390

2017-06-02