Konsoler fat delvis Rörstrand

Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand
Konsoler fat delvis Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLER, 2 st, FAT, 1800-talets andra hälft, majolika, konsolerna märkta Rörstrand, konsolernas höjd vardera höjd ca 28 cm

En konsol med lagning

466415

2017-06-02