Flygelsjal samt hattask

Flygelsjal samt hattask
Flygelsjal samt hattask
Flygelsjal samt hattask
Flygelsjal samt hattask

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLYGELSJAL, 1900-talets början, svart med broderier och framsar samt,
HATTASK, Äkta UNICA Vulkanfiber, etikett från Paul U Bergström, 1910/20-tal
Proveniens: Häfvla bruk, Södermanland

466423

2017-06-04