Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FLYGELSJAL, 1900-talets början, svart med broderier och framsar samt,
HATTASK, Äkta UNICA Vulkanfiber, etikett från Paul U Bergström, 1910/20-tal
Proveniens: Häfvla bruk, Södermanland
466423
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här