Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JAN STENVINKEL (1933-1989): Träd i landskap, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 54x45 cm
Zustandsbeschreibung
466430
2017-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner