Taklampa
2017-06-02
466452
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, gröntonat glas med dekor av tjurar, droppformade prismor, höjd ca 70 cm
Smärre nagg