Orientmattor semiantik

Orientmattor semiantik
Orientmattor semiantik
Orientmattor semiantik
Orientmattor semiantik

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTOR, 1 par, semiantik, figurala med dervish, silke på bomullsvarp, ca 90x60 vardera cm

Smärre lagningar, slitage, ställvis kraftigt.

466455

2017-06-03