Göran Gidenstam blandteknik

Göran Gidenstam blandteknik
Göran Gidenstam blandteknik
Göran Gidenstam blandteknik
Göran Gidenstam blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

GÖRAN GIDENSTAM (född 1949): Panorama, Stockholm, blandteknik på träpannå, diptyk, 122 x 390 (212+178) cm, signerad och daterad 1995

466462

2017-06-02