Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
GÖRAN GIDENSTAM (född 1949): Panorama, Stockholm, blandteknik på träpannå, diptyk, 122 x 390 (212+178) cm, signerad och daterad 1995
466462
2017-06-02