Linda Gustavson Nameth oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDA GUSTAVSON NAMETH (född 1947): På savannen, olja på duk 162 x 201 cm, signerad

466464

2017-06-02