Syskåp 1940-tal

Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal
Syskåp 1940-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYSKÅP, 1940-tal, märkt Amann Sysilke, höjd ca 165, 39x31 cm

Ytslitage, fuktfläckar, ett glas saknas, en kortsida saknar emblem/skyltar, en skylt med skada/bortfall

466466

2017-06-02