Blyinfattat fönster

Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLYINFATTAT FÖNSTER, 1800-tal eller äldre, flerfärgat glas, visar lejon under krona med parställda riddare, ca 46x35 cm

Skador

466477

2017-06-02