Kagelugnsdelar med blomdekor

Kagelugnsdelar med blomdekor
Kagelugnsdelar med blomdekor
Kagelugnsdelar med blomdekor
Kagelugnsdelar med blomdekor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAKELUGNSDELAR, 1800-talets slut, 1700-talsstil, 4 kartonger

VISAS PÅ BEGÄRAN-KUNDCENTER

Skador, ej genomgången

466482

2017-06-02