Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, 1900-talets början, Meissen, gosse med vindruvskorg, höjd ca 14 cm

Mindre sakdor samt lagning på bärrem.

466486

2017-06-02