Staffan Östlund olja

Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, olja på duk 70x135 cm, monogramsignerad

466494

2017-06-02