Patrik Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971): Landskapsmotiv, signerad PR och daterad 1922, etikett a tergo från Svensk-Franska auktion -35, olja på pannå, ca 21,5x27 cm

ytskada

466505

2017-06-02