Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971): Landskapsmotiv, signerad PR och daterad 1922, etikett a tergo från Svensk-Franska auktion -35, olja på pannå, ca 21,5x27 cm
ytskada
466505
2017-06-02