Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Skötbåtarna går ut" signerad och numrerad Roland S. p.t., färglitografi, 22,5x37 cm

Gulnad, liten fläck

466512

2017-06-04