Roland Svensson litografi
2017-06-04
466512
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Skötbåtarna går ut" signerad och numrerad Roland S. p.t., färglitografi, 22,5x37 cm
Gulnad, liten fläck