Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Vinter på Möja" och "Höstkväll i skärgården", signerade Roland.S, varav en daterad -42färglitografier, bildmått ca 14x34 resp. 10x30 cm

Gulnade

466516

2017-06-02