Stoimen Stolilov oljemålning

Stoimen Stolilov oljemålning
Stoimen Stolilov oljemålning
Stoimen Stolilov oljemålning
Stoimen Stolilov oljemålning
Stoimen Stolilov oljemålning
Stoimen Stolilov oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOIMEN STOILOV (Bulgarien, född 1944), komposition, olja på duk, signerad Stolilov, 78x97 cm

466546

2017-06-02