Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-tal, grönmålade, bestående av soffa, bord, 3 stolar, soffanslängd ca 152 cm, bordets höjd 75, 83x51 cm
Slitage, lagningar, ytskador
466561
2017-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här