Gudmund Olsen färglitografi

Gudmund Olsen färglitografi
Gudmund Olsen färglitografi
Gudmund Olsen färglitografi
Gudmund Olsen färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUDMUND OLSEN (Danmark, 1913-1985) komposition, signerad Gudmund Olsen -79, numrerad 39/500, ca 43 x 64 cm

466574

2017-06-02