Fernandez Arman 3 färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike,1928-2005), (3) kompositioner med violiner, signerade Arman, samtliga numrerade 124, 124 samt 124/200, bladmått 65 x 50 cm

466587

2017-06-02