Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1800-tal, för den orientaliska marknaden, pipa med dekorerat kammarstycke, graverat lås, helstock med dekor av mässingstråd och pärlemor, längd 39 cm

slitage

466593

2017-09-24