Per-Olof Ultvedt färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER-OLOF ULTVEDT (1927-2006), komposition, signerad P O Ultvedt -74, 72/74, färglitografi, bladmått ca 47x62 cm

466595

2017-06-02