Oidentifierad konstnär akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): "Voffel-bruket vid Norrtullsgatan No 8-10, bygt 1842, rifvet 1868 Cop. ur Museisaml.", akvarell och täckvitt på papper uppklistrad på papp, 14,5x20 cm
smärre skador, uppklistrad på papp
466598
2017-06-03