Lars Greger oljemålning

Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning
Lars Greger oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS GREGER (född 1953): "Fårö hägring", 1997, signerad Lars Greger, olja på duk, ca 50x90 cm

466605

2017-06-03