Barstol

Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEPOFINN, barstol, 1970-tal, fot i gjutjärn, sits i brunt läder, sitthöjd ca 74 cm

Visst slitage

466608

2017-06-03