Barstol
Vollendet
2017-06-03
466608
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LEPOFINN, barstol, 1970-tal, fot i gjutjärn, sits i brunt läder, sitthöjd ca 74 cm
Visst slitage