Johan Fredrik Isberg Stockholms slott

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Stockholm från Södra Blasieholmshamnen", monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x16 cm,

Läs mer

Gulnader

466609

2017-06-20